KROPELKA ŻEL  – październikowe szkolenia sprzedawców wraz z wsparciem marketingowym

Październik 2023 jest miesiącem, w którym nasza firma przeprowadza wzmożone działania marketingowe u dystrybutorów i w sklepach detalicznych na terenie całego kraju w zakresie szerzenia wiedzy o znakomitych i bezkonkurencyjnych właściwościach Kropelki żel oraz całej gamie jej możliwych zastosowań.

KROPELKA ŻEL jest klejem błyskawicznym, umożliwiającym korygowanie sklejanych elementów. Może być stosowana do sklejania zarówno powierzchni poziomych, jak i pionowych. Szeroki wachlarz zastosowań KROPELKI ŻEL zapewnia jej wysoką pozycję wśród  klejów uniwersalnych.

Istotne jest dla nas to, aby pracownicy sklepów, w których sprzedawana jest KROPELKA ŻEL posiadali jak największą wiedzę na temat jej właściwości i sposobów użytkowania. Ze wglądu na to, że to właśnie oni doradzają klientowi wybór odpowiedniego produktu.

W związku z powyższym, z początkiem października nasze zespoły handlowe rozpoczynają szkolenia w całej Polsce. Szkolenia odbędą się m.in w placówkach sieci PSB MRÓWKA, LEROY MERLIN, BRICOMARCHE, OBI, jak również będą przeprowadzane wśród przedstawicieli handlowych naszych głównych dystrybutorów.

KROPELA ŻEL ze względu na rozmiar opakowania oraz cenę jest produktem idealnie wpasowującym się w promowanie go w strefie przykasowej. Jest też zdecydowanie produktem impulsowym, a ta cecha dodatkowo sprzyja organizowaniu różnego rodzaju promocji w strefie kas. Stąd też w październiku będzie zorganizowane 230 akcji KASJERKA POLECA w sklepach sieci PSB MRÓWKA i BRICOMARCHE. 

Na promowanie KROPELKI ŻEL składa się spora ilość aktywności podejmowanych przez naszą firmę – to nie tylko działalności samych Przedstawicieli Handlowych w terenie. Dużą wagę odgrywa obecność produktu w czasopismach branżowych, gazetkach promocyjnych u naszych dystrybutorów, a także bez wątpienia reklama w Internecie

https://www.facebook.com/wiadomoscispozywcze/posts/pfbid02hFvULY49Wh3b8Ti928nutMukno9ikDzVqepECxfizGuNRou7kKieg4Ki6bLff55El

„CO KROPELKA SKLEI SKLEI ŻADNA SIŁA NIE ROZKLEI”.

09.10.2023

Kontynuujemy akcję szkoleniową. W ramach kolejnego cyklu Warsztatów Produktowych pod patronatem KROPELKI ŻELOWEJ, odwiedziliśmy już setki sklepów a to dopiero początek. Przed nami kolejne wizyty i spotkania.