SPOSÓB NA SKLEJENIE KAŻDEJ RELACJI

Często nasze relacje z najbliższymi ulegają drobnym uszkodzeniom. Nie zawsze zdążymy w porę zauważyć, że kontakt lekko się osłabił, brakuje tematów do rozmowy, a może zwyczajnie zawrotne tempo życia pozbawia nas chęci do wejścia w interakcję z drugim człowiekiem. Po całym dniu ciężkiej pracy marzymy już tylko o chwili spokoju. Tymczasem raz zaniedbana relacja, może już nigdy nie być taka sama.

Podobnie rzecz się ma z naszymi butami. Przeczytać o tym możemy w krótkiej historii miłosnej Love story – czyli miłość co się dobrze klei, opowiadającej o relacji buta i zelówki. Wspólne rozmowy, prowadzone podczas długich wieczornych spacerów, nie mających końca. Nieustanne szukanie powodów, pozwalających spędzić razem każdą wolną chwilę. Tańce i zabawy, górskie wyprawy i wakacje w nadmorskim kurorcie. Życie jak z bajki. I choć często marzymy, by miłość trwała wiecznie, nawet na najbardziej wzorowych relacjach pojawić się może rysa, pęknięcie, czy też dziura. Nie zawsze w porę zdążymy dostrzec, że ulubione buty mają odklejoną podeszwę. Zawrotne tempo życia sprawia, że trudno nam znaleźć chwilę na naprawę, z kolei ciągłe odkładanie jej w czasie nierzadko prowadzi do sytuacji nie do uratowania.

Naprzeciw wszelkim trudnościom, pojawiającym się w relacjach, wychodzi klej TADAM®. Chcąc ułatwić nam pielęgnację ulubionych butów, a także budowanie relacji rodziców z dziećmi oraz dzieci z rodzicami, TADAM wypuścił limitowaną edycję kolorowanek i kredek. Pandemia to dla wielu z nas czas spędzany z rodziną – nierzadko pełen skrajnych emocji. Gdy zmęczenie bierze górę i zaczyna brakować pomysłów na kreatywną zabawę, wystarczy przygotować dla każdego z domowników kolorowankę, rozsypać na stole kredki i ruszyć do działania. Kolorowanki, oparte na historii miłosnej Love story – czyli miłość co się dobrze klei z całą swoją mocą wspierają rodziców pozostających ze swoimi pociechami w domach, gwarantują świetną zabawę i pomagają budować relacje.

Gdy więc wszystko bez sensu i nic się nie klei, TADAM przybywa na ratunek. Bezbłędnie naprawi buty, nie zostawiając po sobie śladu i zrobi wszystko, by pomóc stworzyć przestrzeń do zabawy i rozmowy o tym, co najważniejsze – o miłości.

Kontakt dla mediów:

Jacek Klimek
Country Manager
e-mail: jacek.klimek@bripox.pl

Elżbieta Pełka
Agencja Pełka i Partnerzy
tel.: +48 604 276 688
e-mail: elzbieta.pelka@pelkaipartnerzy.pl

TADAM® to klej przeznaczony specjalnie do naprawy butów. Ma konsystencję żelu, jest przezroczysty, bezbarwny i łatwy w użyciu. Pozwala na sklejenie obuwia w 60 sekund, po upływie których obuwie nadaje się do użycia. TADAM® skutecznie klei materiały najczęściej używane w produkcji butów, takie jak skóra, tkaniny i niektóre tworzywa sztuczne. Służy do napraw różnych części butów:

  • czubków,
  • brzegów,
  • zapiętków,
  • obcasów,
  • podeszw i cholewek.
OBJĘTOŚĆ: 9g,
CENA ok 10 zł,
CZAS SCHNIĘCIA – 60 s