SPOTKANIE FIRMOWE 2024 – BUKOWINA TATRZAŃSKA

W dniach 11-13 stycznia 2024 roku w malowniczych Tatrach odbyło się spotkanie firmowe, którego celem było podsumowanie roku 2023 oraz omówienie celów na rok 2024. Część oficjalna – to dwa dni wytężonej pracy całego zespołu poświęconej analizie tego co udało się osiągnąć w minionym roku, co można było zrobić inaczej, poprawiając efekt końcowy oraz dyskusji nad sposobami realizacji wyzwań nowego okresu.

Po części oficjalnej, zespół mógł cieszyć się pięknymi krajobrazami i atmosferą zimowej przygody uczestnicząc w kuligu po okolicznych terenach górskich. Przy dźwiękach góralskich melodii i blasku ogniska, pracownicy mieli okazję degustacji regionalnych przysmaków. Świetną atrakcją była także impreza z karaoke i dyskoteka, gdzie uczestnicy zabawy zaprezentowali swoje wokalne i taneczne umiejętności w akompaniamencie ulubionych przebojów.

Wyjazd do Bukowiny Tatrzańskiej był nie tylko okazją do omówienia dalszych planów związanych z przyszłością firmy, ale również świetną okazją na integrację i możliwość bliższego poznania się poza środowiskiem pracy.